درب اتاق،درب چوبی،درب ورودی

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز درب اتاق تعریف و معرفی انواع درب ساختمانی

معرفی انواع درب ساختمان

از آنجایی که انتخاب درب مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است در این مقاله به صورت اجمال شما را با انواع درب های ساختمان  موجود در بازار آشنا خواهیم کرد.

درب اتاق 

درب های اتاق جنس های مختلفی ساخته می شوند و بسته به انتخاب شما دارد این درب ها معمولا ارتفاع حدود ۹۰/۱ الی ۰۰/۲ متر که جنس آن از انواع چوب و روکش های مصنوعی همانند ABS – HDF – MDF – PVC می تواند ساخته شود. که هر یک از این روکش ها قابلیت های متفاوتی دارد.

درب ساختمان

درب های ساختمانی فلزی و غیر فلزی هستند  این درب ها به انواع درب حیاطی ، ورودی و داخلی اطلاق می گردد که درب های حیاطی عمدتا به صورت فلزی و درب های ورودی و داخلی ار جنس چوب های طبیعی و مصنوعی می باشند.

درب MDF

درب های MDF  به صورت تمام چوب و یا روکش دار می باشند که قیمت درب های تمام چوب بالاتر از درب های روکش دار می باشد  می توان گفت بیشتردر داخل ساختمان استفاده می شود. این نوع دربها قابلیت cnc شدن را دارا می باشد و  از روکش های طبیعی جهت زیبایی درب است که با مبلغی پایین تر از تمام چوب در بازار موجود هستند.

درب ورودی

باید گفت نوچه به  درب های ورودی  از اهمیت زیادی برخوردار است اگر چه قسمت کوچکی از فضا را اشغال می کنند ولی در دکوراسیون خانه اثر می گذارند. این درب ها از جنس چوب روس، ملچ و راش می باشد که عمدتا به دلیل عریض بودن در به صورت ۲ یا ۱٫۵ لنگه ساخته و یا با پهنای حداکثر ۱٫۱۰ به صورت تک لنگه ساخته می شود.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :